Jastrzębia Góra:

 •  Plaża- w Jastrzębiej Górze to największa atrakcja turystyczna tej nadmorskiej miejscowości. Jastrzębia Góra położona jest na urwistym wybrzeżu, i czasem aby dotrzeć na plażę trzeba pokonać aż 300 schodów. Ale są też miejsca w obrębie miejscowości mniej strome.
 • Promenada Światowida to najbardziej rozrywkowa część Jastrzębiej Góry. To tu wczasowicze mogą posłuchać muzyki i zatańczyć, spędzić dzień z dziećmi, korzystając z ofert miejscowych kawiarni, sklepów z pamiątkami , placów zabaw, letniej sceny i innych rozrywkowych miejsc.
 • Latarnia morska Rozewie jest najstarszą latarnia na polskim wybrzeżu. Przy latarni działa również nieduże Muzeum Latarnictwa Morskiego. Zarówno latarnia, jak i muzeum jest udostępnione do zwiedzania dla turystów.
 • Nadmorski klif w Jastrzębiej Górze to prawdopodobnie najwyższy klif na wybrzeżu Bałtyku (33 metry). Wzdłuż krawędzi jastrzębskiego klifu biegnie niebieski szlak turystyczny.
 • Nordic Walking w Jastrzębiej Górze. W miejscowości i najbliższej okolicy wytyczono ponad 32 km tras o zróżnicowanym stopniu trudności przeznaczonych dla miłośników Nordic Walking. Na te kilometry tras składają się 3 pętle, najdłuższa ma ponad 16 km.
 • Coctail Bar Max to miejsce, w którym są realziowane marzenia o najbardziej wyszukanych i egzotycznych koktajlach.Posiadamy największą kolekcję alkoholi w Polsce, a do koktajli używamy zawsze świeżych, egzotycznych owoców sprowadzanych z całego świata. To dzięki temu paleta smaków, którą dysponujemy jest praktycznie nieograniczona. Każdy koktajl jest przygotowywany pod indywidualne zamówienie.
 • Dom Whisky to ciekawa atrakcja turystyczna skierowana do osób dorosłych. Można poznać tu proces produkcji whisky i spróbować różnych jej gatunków
 • Wystawa Prehistorycznych Bestii w Jastrzębiej Górze to wystawa edukacyjna o tematyce prehistorycznej skierowana dla całej rodziny bez ograniczeń wiekowych

Okolice Jastrzębiej Góry:

 • Ocean Park- 20 hektarów pełnych atrakcji; Wodospad, Żywe rekiny i ryby tropikalne,  wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione  z drewna, lego chatka , ogniska i wiele innych
 • Spływy Kajakowe Dębki-Początek trasy to Dębki przepompownia – śluza na Jeziorze Żarnowieckim przy trasie 213, między Wierzchucinem a Żarnowcem, natomiast kończy ją jedna z najpiękniejszych plaż w Polsce, w miejscowości Dębki.
 • Ścieżka rowerowa Władysławo-Hel-Ścieżka rozpoczyna się we Władysławowie, przy głównej bramie Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich kończy się na krańcu Półwyspu Helskiego – w Helu. Po drodze zwiedzamy słynne miejscowości półwyspu: Chałupy, Kuźnicę, Jastarnię, Juratę, Hel. Mnóstwo atrakcji turystycznych przy ścieżce (fortyfikacje z II wojny światowej, porty, rezerwaty przyrody); bogata oferta gastronomiczna, przepiękne widoki. Możliwość powrotu z rowerem pociągiem.